Умови обміну/повернення товару належної якості

1. Позиції, які підлягають поверненню, приймаються протягом 14-ти днів від дати замовлення. Позиція, яка повертається, повинна мати збережений товарний вигляд (без додаткових написів, маркувань на упаковці).

2. Будь-яке повернення приймається тільки після узгодження з відділом повернень.

  • Кількість повернень за один місяць не може перевищувати 5
  • Помилковий підбір, неправильний крос не є причиною для повернення

3. Претензії щодо пошкодженого товару, бракованого товару, невідповідності отриманої запчастини замовленому артикулу приймається протягом 3-х робочих днів від дати відправки товару від нас клієнтові. (дати отримання товару)
Щодо позиції, які приїхали некомплектними в першу чергу узгоджувати з менеджером, буде розглядатися можливість доукомплектування.

4. Деталі оригінальних фірм виробників поверненню не підлягають, за винятком випадків явного браку.
- Для того, щоб повернути оригінальну запчастину по причині невідповідності отриманого замовленому, потрібно мати підтвердження правильності підбору (посилання з оригінального каталогу, фотографія в гуглі НЕ підходить!)

5. На запчастини дешевих фірм виробників (MAXGEAR,DACO,TOPRAN,тощо) гарантія не поширюється.
Такі запчастини на рекламацію не приймаються!

  • на кліматичне обладнання (компресори, радіатори, патрубки) якщо у систему була закачана фарба - гарантії не підлягають
  • Акумулятори на рекламацію не приймаються, гарантії на акумулятори немає
Товар під реалізацію. Ми можемо допомогти реалізувати придбаний у нас товар з поміткою «Обміну і поверненню не підлягає!» Для цього потрібно звернутись до вашого менеджера і узгодити деталі. При цьому клієнт не повинен мати заборгованості.

6. Компанія Autostop не несе відповідальності за незначні пошкодження пластикових кузовних деталей низької якості (потертості, невелекі тріщини, царапини). Такі запчастини не підлягають поверненню.
У випадках суттєвих механічних пошкоджень, прошу звертатись до менеджера.

Увага!!! Повернення і рекламація по електро-обладнанню не приймаються.